30-8-2024 Επιμορφωτικό πρόγραμμα του ΚΕΔΙΒΙΜ – ΔΠΘ με τίτλο “Γλωσσομάθεια για όλους σε 1-4 γλώσσες

Το Τμήμα Ελληνικής Φιλολογίας του Δημοκριτείου Πανεπιστημίου Θράκης σε συνεργασία με το Κ.Ε.ΔΙ.ΒΙ.Μ. σας δίνει τη δυνατότητα να μάθετε εξ αποστάσεως σε 9 μήνες με μόνο 54 ώρες διδασκαλίας ανά γλώσσα από 1 – 4 γλώσσες της επιλογής σας (τουρκικά, αλβανικά, βουλγάρικα, σέρβικα), να λάβετε με το πιστοποιητικό επιμόρφωσης δύο μόρια σεμιναρίων για διαγωνισμούς (ΑΣΕΠ, στελεχών εκπαίδευσης κλπ.) και να διεκδικήσετε επίσημη πιστοποίηση γλωσσομάθειας Α1 (ή πιθανόν Α2) από τα κρατικά πιστοποιητικά.

Κάντε έγκαιρα την εγγραφή σας, καθώς οι θέσεις είναι περιορισμένες.
Στον παρακάτω σύνδεσμο https://kedivim.duth.gr/portfolio-items/85221/ μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας, αφού διαβάσετε περισσότερες πληροφορίες στο πεδίο “Αναλυτική Περιγραφή” για το πρόγραμμα, τους διδάσκοντες, την εκπτωτική πολιτική και τη διαδικασία υποβολής.

Υποβολή αιτήσεων μέχρι τις 30/9/2024.

Ισχύουν εκπτώσεις για φοιτητές, ανέργους, υπαλλήλους του Δ.Π.Θ. και όσους έχουν παρακολουθήσει/παρακολουθούν επιμορφωτικά προγράμματα του ΚΕΔΙΒΙΜ Δ.Π.Θ.